Konzultačné hodiny 2023/2024
Žiak má právo využívať konzultačné hodiny jednotlivých vyučujúcich v uvedených termínoch. Odporúčame využívať túto možnosť najmä po absencii na vyučovaní, ale aj v prípade, že žiak potrebuje na porozumenie učiva obšírnejší výklad. Žiak je povinný svoj záujem zúčastniť sa konzultácií včas oznámiť vyučujúcemu.
Navrhované konzultačné hodiny možno rozšíriť po dohode s vyučujúcim aj na iné termíny.
Pedagóg | deň | od | do | |
Ing. Martin Ambrozy | - | |||
Ing. Vladislav Bajus | štvrtok | 13:25 | - | 14:10 |
Mgr. Ján Bajúsz | pondelok | 14:15 | - | 15:00 |
Ing. Ľubomír Blichár | piatok | 13:25 | - | 14:15 |
Mgr. Tomáš Bosák | streda | 15:05 | - | 15:50 |
RNDr. Anna Budišová | streda | 15:05 | - | 15:50 |
Mgr. Lýdia Bujňáková Letkovská | streda | 12:35 | - | 13:20 |
Mgr. Štefan Dankovič | štvrtok | 15:05 | - | 15:50 |
Ing. Anna Dlugošová | utorok | 14:15 | - | 15:00 |
Ing. Peter Fritz | - | |||
Mgr. Miroslava Gajdošová | pondelok | 14:15 | - | 15:00 |
Ing. Peter Gašparik | pondelok | 14:15 | - | 15:00 |
Mgr. Jozef Gmitro | streda | 12:35 | - | 13:20 |
Mgr. Martina Gogová, PhD. | streda | 12:35 | - | 13:25 |
Ing. Jozef Harangozo | piatok | 13:25 | - | 14:10 |
Ing. Mária Hedvigová | štvrtok | 13:50 | - | 14:50 |
Ing. Patrik Jacko, PhD. | štvrtok | 14:15 | - | 15:00 |
Ing. Peter Kačur | streda | 14:15 | - | 15:00 |
Mgr. Alexandra Kamenická | streda | 13:30 | - | 14:15 |
Ing. František Kollarčik | podľa dohody | |||
Mgr. Jana Kollárová | pondelok | 14:15 | - | 15:00 |
Ing. Rastislav Kokoška, PhD., Ing.Paed.IGIP | streda | 14:10 | - | 14:55 |
Ing. Ondrej Kontura | streda | 15:05 | - | 15:50 |
Mgr. Katarína Kopčák | pondelok | 12:35 | - | 13:20 |
Mgr. Iveta Kovaľová | štvrtok | 14:15 | - | 15:00 |
Mgr. Marta Kožárová | pondelok | 14:30 | - | 15:30 |
Mgr. Elena Kožlejová | utorok | 14:30 | - | 15:15 |
Ing. Ljuba Krišová | utorok | 14:10 | - | 15:15 |
Mgr. Michal Kuľbaga | štvrtok | 14:10 | - | 15:15 |
PaedDr. Lucia Ligusová | podľa dohody | |||
Mgr. Lucia Liptáková | štvrtok | 13:30 | - | 14:15 |
Mgr. Zdenka Liščinská | pondelok | 15:00 | - | 15:45 |
Ing. Jozef Macej, PhD. | štvrtok | 15:05 | - | 15:50 |
Mgr. Viktor Mačák | streda | 14:15 | - | 15:00 |
Ing. František Moyzes | - | |||
Ing. Gabriela Mitrová | pondelok | 15:05 | - | 16:00 |
PaedDr. Viliam Nehila | štvrtok | 15:05 | - | 15:50 |
Ing. Vladimíra Pastirová | pondelok | 15:05 | - | 15:50 |
Mgr. Jana Pavlišáková | utorok | 14:10 | - | 15:00 |
Ing. Tibor Roland | pondelok | 15:05 | - | 15:50 |
Ing. František Rusinko | štvrtok | 15:05 | - | 15:50 |
Ing. Ján Seňava | štvrtok | 14:15 | - | 15:15 |
Ing. Mária Šandrejová | utorok | 13:25 | - | 14:10 |
RNDr. Martin Šechný, PhD. | utorok | 13:20 | - | 15:00 |
Ing. Anton Varga | piatok | 13:25 | - | 14:10 |
Ing. Peter Vargovčík | utorok | 13:30 | - | 15:00 |
Mgr. Ján Vavrek | pondelok | 15:10 | - | 15:55 |
Ing. Martin Vujčík | - | |||
Mgr. Lukáš Zgola | pondelok | 14:10 | - | 15:15 |
„Vychovávame pre život, vzdelávame pre prax.“